ABM8AIG-12.288MHZ-12-2Z-T3
Numărul produsului DigiKey
535-13382-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-13382-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-13382-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABM8AIG-12.288MHZ-12-2Z-T3
Descriere
CRYSTAL 12.2880MHZ 12PF SMD
Descriere detaliată
12.288 MHz ±20ppm Cristal 12pF 100 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ABM8AIG-12.288MHZ-12-2Z-T3 Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
100 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență
12.288 MHz
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Capacitanță sarcină
12pF