ABM8AIG-10.000MHZ-12-2Z-T3
Numărul produsului DigiKey
535-13380-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-13380-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-13380-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABM8AIG-10.000MHZ-12-2Z-T3
Descriere
CRYSTAL 10.0000MHZ 12PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 MHz ±20ppm Cristal 12pF 100 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ABM8AIG-10.000MHZ-12-2Z-T3 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
100 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
10 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Capacitanță sarcină
12pF