ABM8-28.63636MHZ-R40-D2Y-T
Numărul produsului DigiKey
535-ABM8-28.63636MHZ-R40-D2Y-TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
535-ABM8-28.63636MHZ-R40-D2Y-TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-ABM8-28.63636MHZ-R40-D2Y-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABM8-28.63636MHZ-R40-D2Y-T
Descriere
CRYSTAL 28.63636MHZ 18PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
28.63636 MHz ±20ppm Cristal 18pF 40 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ABM8-28.63636MHZ-R40-D2Y-T Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
40 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Frecvență
28.63636 MHz
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Capacitanță sarcină
18pF