ABM7-11.0592MHZ-D2Y-T
Numărul produsului DigiKey
535-9834-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-9834-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-9834-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABM7-11.0592MHZ-D2Y-T
Descriere
CRYSTAL 11.0592MHZ 18PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
11.0592 MHz ±20ppm Cristal 18pF 60 Ohms 2-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ABM7-11.0592MHZ-D2Y-T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
60 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
11.0592 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
2-SMD (6x3,5)
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,236" L x 0,138" l (6,00mm x 3,50mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,055" (1,40mm)
Capacitanță sarcină
18pF