ABM3C-10.000MHZ-D4Y-T
Numărul produsului DigiKey
535-11279-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-11279-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-11279-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABM3C-10.000MHZ-D4Y-T
Descriere
CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 MHz ±30ppm Cristal 18pF 60 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ABM3C-10.000MHZ-D4Y-T Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
60 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Frecvență
10 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-CSMD (5x3,2)
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,126" l (5,00mm x 3,20mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,051" (1,30mm)
Capacitanță sarcină
18pF