ABM3BN-24.000MHZ-18-D2Y-T
Numărul produsului DigiKey
535-ABM3BN-24.000MHZ-18-D2Y-TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
535-ABM3BN-24.000MHZ-18-D2Y-TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-ABM3BN-24.000MHZ-18-D2Y-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABM3BN-24.000MHZ-18-D2Y-T
Descriere
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
24 MHz ±20ppm Cristal 18pF 50 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
50 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Frecvență
24 MHz
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,126" l (5,00mm x 3,20mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,043" (1,10mm)
Capacitanță sarcină
18pF