ABM3B-25.000MHZ-D-2-Y-T
Numărul produsului DigiKey
535-ABM3B-25.000MHZ-D-2-Y-TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
535-ABM3B-25.000MHZ-D-2-Y-TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-ABM3B-25.000MHZ-D-2-Y-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABM3B-25.000MHZ-D-2-Y-T
Descriere
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 MHz ±20ppm Cristal 18pF 50 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ABM3B-25.000MHZ-D-2-Y-T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
50 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Frecvență
25 MHz
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,126" l (5,00mm x 3,20mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,043" (1,10mm)
Capacitanță sarcină
18pF