ABM12W-25.0000MHZ-8-D1X-T3
Numărul produsului DigiKey
535-13945-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-13945-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-13945-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABM12W-25.0000MHZ-8-D1X-T3
Descriere
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Descriere detaliată
25 MHz ±10ppm Cristal 8pF 100 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ABM12W-25.0000MHZ-8-D1X-T3 Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
100 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Frecvență
25 MHz
Stabilitate frecvență
±20ppm
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,047" l (1,60mm x 1,20mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,016" (0,40mm)
Capacitanță sarcină
8pF