ABM11W-48.0000MHZ-8-B1U-T3
Numărul produsului DigiKey
535-13928-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-13928-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-13928-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABM11W-48.0000MHZ-8-B1U-T3
Descriere
CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD
Descriere detaliată
48 MHz ±10ppm Cristal 8pF 40 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ABM11W-48.0000MHZ-8-B1U-T3 Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
40 Ohms
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Frecvență
48 MHz
Stabilitate frecvență
±10ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,020" (0,50mm)
Capacitanță sarcină
8pF