ABM11N-32.0000MHZ-10-B1U-T3
Numărul produsului DigiKey
535-ABM11N-32.0000MHZ-10-B1U-T3TR-ND - Bandă și mosor (TR)
535-ABM11N-32.0000MHZ-10-B1U-T3CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-ABM11N-32.0000MHZ-10-B1U-T3DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABM11N-32.0000MHZ-10-B1U-T3
Descriere
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
Descriere detaliată
32 MHz ±10ppm Cristal 10pF 50 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
50 Ohms
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Frecvență
32 MHz
Stabilitate frecvență
±10ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,018" (0,45mm)
Capacitanță sarcină
10pF