ABM11-30.000MHZ-B1U-T
Numărul produsului DigiKey
535-14960-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-14960-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-14960-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABM11-30.000MHZ-B1U-T
Descriere
CRYSTAL 30.0000MHZ 10PF SMD
Descriere detaliată
30 MHz ±10ppm Cristal 10pF 80 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
80 Ohms
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Frecvență
30 MHz
Stabilitate frecvență
±10ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,023" (0,59mm)
Capacitanță sarcină
10pF