ABM11-20.000MHZ-D2X-T3
Numărul produsului DigiKey
535-10939-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-10939-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-10939-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABM11-20.000MHZ-D2X-T3
Descriere
CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
20 MHz ±20ppm Cristal 10pF 120 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ABM11-20.000MHZ-D2X-T3 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
120 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
20 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2x1,6)
Stabilitate frecvență
±20ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,023" (0,59mm)
Capacitanță sarcină
10pF