ABM10W-25.0000MHZ-6-D1X-T3
Numărul produsului DigiKey
535-13729-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-13729-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-13729-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABM10W-25.0000MHZ-6-D1X-T3
Descriere
CRYSTAL 25.0000MHZ 6PF SMD
Descriere detaliată
25 MHz ±10ppm Cristal 6pF 50 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ABM10W-25.0000MHZ-6-D1X-T3 Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
50 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Frecvență
25 MHz
Stabilitate frecvență
±20ppm
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,026" (0,65mm)
Capacitanță sarcină
6pF