ABLS7M2-12.000MHZ-D2Y-T
Numărul produsului DigiKey
535-ABLS7M2-12.000MHZ-D2Y-TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
535-ABLS7M2-12.000MHZ-D2Y-TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-ABLS7M2-12.000MHZ-D2Y-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABLS7M2-12.000MHZ-D2Y-T
Descriere
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12 MHz ±20ppm Cristal 18pF 60 Ohms 2-SMD, Derivație plată
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ABLS7M2-12.000MHZ-D2Y-T Modele
Categorie
Capacitanță sarcină
18pF
Prod.
ESR (Rezistență serie echivalentă)
60 Ohms
Serie
Mod operare
Fundamental
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Tip
MHz Crystal
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
12 MHz
Pachet/cutie
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,276" L x 0,161" l (7,00mm x 4,10mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,079" (2,00mm)