ABLS-32.000MHZ-B2-T
Numărul produsului DigiKey
535-9080-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-9080-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-9080-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABLS-32.000MHZ-B2-T
Descriere
CRYSTAL 32.0000MHZ 18PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
32 MHz ±20ppm Cristal 18pF 80 Ohms HC-49/US
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ABLS-32.000MHZ-B2-T Modele
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
80 Ohms
Prod.
Mod operare
A 3-a armonică
Serie
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
32 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
HC-49/US
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,449" L x 0,185" l (11,40mm x 4,70mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,165" (4,20mm)
Capacitanță sarcină
18pF