ABLS-25.000MHZ-L4QF-T
Numărul produsului DigiKey
535-9920-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-9920-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-9920-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABLS-25.000MHZ-L4QF-T
Descriere
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Descriere detaliată
25 MHz ±30ppm Cristal 18pF 40 Ohms HC-49/US
Modele EDA/CAD
ABLS-25.000MHZ-L4QF-T Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
40 Ohms
Temperatură de funcționare
0°C – 70°C
Frecvență
25 MHz
Stabilitate frecvență
±100ppm
Mărime/Dimensiune
0,449" L x 0,185" l (11,40mm x 4,70mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,165" (4,20mm)
Capacitanță sarcină
18pF