ABLS-12.000MHZ-K4T
Numărul produsului DigiKey
535-9942-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-9942-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-9942-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABLS-12.000MHZ-K4T
Descriere
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12 MHz ±30ppm Cristal 18pF 50 Ohms HC-49/US
Modele EDA/CAD
ABLS-12.000MHZ-K4T Modele
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
50 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
12 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
HC-49/US
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,449" L x 0,185" l (11,40mm x 4,70mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,165" (4,20mm)
Capacitanță sarcină
18pF