AB26T-32.768KHZ-E
Numărul produsului DigiKey
535-14325-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AB26T-32.768KHZ-E
Descriere
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF TH
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
32.768 kHz ±20ppm Cristal 12,5pF 35 kOhms Recipient cilindric, Radial
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AB26T-32.768KHZ-E Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Capacitanță sarcină
12,5pF
Prod.
ESR (Rezistență serie echivalentă)
35 kOhms
Serie
Mod operare
Fundamental
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
0°C – 70°C
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Tip
kHz Cristal (furcă reglaj fin)
Tip montare
Orificiu străpuns
Frecvență
32.768 kHz
Pachet/cutie
Stabilitate frecvență
Mărime/Dimensiune
0,083" diam. x 0,244" L (2,10mm x 6,20mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,244" (6,20mm)