S-19255A27A-M5T1U4
Numărul produsului DigiKey
1662-S-19255A27A-M5T1U4TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
S-19255A27A-M5T1U4
Descriere
IC REG LINEAR 2.7V 300MA SOT23-5
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 300mA SOT-23-5
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
2,7V
Cădere de tensiune (Max)
0,16V la 200mA