S-19255A12A-M5T1U4
Numărul produsului DigiKey
1662-S-19255A12A-M5T1U4TR-ND - Bandă și mosor (TR)
1662-S-19255A12A-M5T1U4CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1662-S-19255A12A-M5T1U4DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
S-19255A12A-M5T1U4
Descriere
IC REG LINEAR 1.2V 300MA SOT23-5
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 300mA SOT-23-5
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Circuit scurt
Configurație ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,2V
Cădere de tensiune (Max)
0,34V la 200mA