S-19255A11A-M5T1U4
Numărul produsului DigiKey
1662-S-19255A11A-M5T1U4TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
S-19255A11A-M5T1U4
Descriere
IC REG LINEAR 1.1V 300MA SOT23-5
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 300mA SOT-23-5
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
89 µA
Serie
PSRR
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Funcții de control
Activare
Stare piesă
Activ
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Configurație ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Tip ieșire
Grad
Automobile
Număr de regulatoare
1
Calificare
AEC-Q100
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,1V
Pachet/cutie
SC-74A, SOT-753
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-5
Cădere de tensiune (Max)
0,42V la 200mA