S-13A1A32-U5T1U3
Numărul produsului DigiKey
1662-3148-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1662-3148-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1662-3148-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
S-13A1A32-U5T1U3
Descriere
IC REG LINEAR 3.2V 1A SOT89-5
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 1A SOT-89-5
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
S-13A1A32-U5T1U3 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
1 µA
Serie
Curent - Alimentare (Max)
90 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
60dB (1kHz)
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Activare
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Limită de curent de anclanșare, Supracurent, Închidere termică
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Număr de regulatoare
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Pachet/cutie
SOT-89-5/6
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,2V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-89-5
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
0,1V la 300mA