S-1315A28-M5T1U3 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | S-1315A28-M5T1U3 |
Descriere | IC REG LINEAR 2.8V 200MA SOT23-5 |
Referință client | |
Descriere detaliată | CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 200mA SOT-23-5 |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Curent - Ieșire |
Prod. | Curent - În repaus (Iq) 1 µA |
Serie | Curent - Alimentare (Max) 13 µA |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | PSRR 60dB (1kHz) |
Stare piesă Inactual | Funcții de control Activare |
Configurație ieșire | Caracteristici de protecție Supracurent |
Tip ieșire | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C (TA) |
Număr de regulatoare 1 | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Intrare (Max) 5,5V | Pachet/cutie SC-74A, SOT-753 |
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă) 2,8V | Pachet dispozitiv furnizor SOT-23-5 |
Tensiune - Ieșire (Max) – | Număr produs de bază |
Cădere de tensiune (Max) 0,28V la 200mA |