S-1313C28-M5T1U3
Numărul produsului DigiKey
S-1313C28-M5T1U3-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
S-1313C28-M5T1U3
Descriere
IC REG LINEAR 2.8V 200MA SOT23-5
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 200mA SOT-23-5
Categorie
Cădere de tensiune (Max)
0,33V la 100mA
Prod.
Curent - Ieșire
Serie
Curent - În repaus (Iq)
1.35 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
PSRR
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Activare
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Închidere termică
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Număr de regulatoare
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Pachet/cutie
SC-74A, SOT-753
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
2,8V