POE-12S-AFI
Numărul produsului DigiKey
994-1047-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
POE-12S-AFI
Descriere
POE SPLITTER 8W 12V DESKTOP
Referință client
Descriere detaliată
12V Power Over Ethernet (POE) 1 Port Separator – Rată date
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Caracteristici
OCP, SCP
Producător
TE Connectivity
Temperatură de funcționare
-10°C – 60°C
Ambalaj
Cutie
Eficiență
Stare piesă
Inactual
Tip montare
Desktop
Tip
Separator
Mărime/Dimensiune
3,25" L x 3,00" l x 1,50" Î (82,6mm x 76,2mm x 38,1mm)
Tensiune - Intrare
36 – 60V
Agenție de aprobare
CE, EN
Număr de porturi
1
Notă
Tensiune - Ieșire
12V
Conector intrare
RJ45 (Date, Alimentare)
Curent - Ieșire
1 A
Conector ieșire
Mufă 2,1mm (Alimentare), RJ45 (Date)
Putere (wați) - Per port
8W