M0820-2R5205-R | |
|---|---|
Numărul produsului DigiKey | 283-M0820-2R5205-R-ND |
Producător | |
Numărul produsului producătorului | M0820-2R5205-R |
Descriere | CAP 2F -20% +80% 2.5V T/H |
Termen de livrare standard al producătorului | 26 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 2 F Supercondensator (EDLC) 2.5 V Radial, Bidon 100mOhm la 100Hz 1000 ore la 60°C |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Grad – |
Producător Eaton - Electronics Division | Calificare – |
Serie | Terminație Pini PC |
Ambalaj Vrac | Tip montare Orificiu străpuns |
Stare piesă Activ | Pachet/cutie Radial, Bidon |
Capacitanță 2 F | Spațiu între derivații 0,138" (3,50mm) |
Toleranță -20%, +80% | Mărime/Dimensiune 0,335" diam. (8,50mm) |
Tensiune - Nominală 2.5 V | Înălțime - Montat (Max) 0,827" (21,00mm) |
ESR (Rezistență serie echivalentă) 100mOhm la 100Hz | Temperatură de funcționare -40°C – 60°C |
Durată de funcționare la temp. 1000 ore la 60°C |