L1T2-5070000000000
Numărul produsului DigiKey
1416-1181-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1416-1181-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1416-1181-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
L1T2-5070000000000
Descriere
LED LUXEON COOL WHITE 5000K 2SMD
Referință client
Descriere detaliată
Iluminare cu leduri LUXEON TX Alb, Răcire 5000K 2,8V 700mA 120° 2-SMD, Plăcuță expusă fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
L1T2-5070000000000 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lumeni/wați la curent - Test
140lm/W
Prod.
CRI (Indice de randare culori)
70
Serie
Curent - Max
1,5A
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Unghi de vizualizare
120°
Stare piesă
Inactual
Tip montare
Montare pe suprafață
Culoare
Pachet/cutie
2-SMD, Plăcuță expusă fără derivație
CCT (K)
5000K
Pachet dispozitiv furnizor
Flux la 85°C, Curent - Test
275lm (tipic)
Mărime/Dimensiune
0,146" L x 0,146" l (3,70mm x 3,70mm)
Flux la 25°C, Curent - Test
Înălțime - Montat (Max)
0,083" (2,12mm)
Curent - Test
700mA
Rezistența termică a pachetului
3°C/W
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2,8V