ADP2503ACPZ-3.3-R7
Numărul produsului DigiKey
505-ADP2503ACPZ-3.3-R7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
505-ADP2503ACPZ-3.3-R7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
505-ADP2503ACPZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ADP2503ACPZ-3.3-R7
Descriere
IC REG BUCK BOOST 3.3V 10LFCSP
Descriere detaliată
Coborâre-ridicare CI regulator comutare Pozitiv Fixat 3,3V 1 Ieșire 600mA Plăcuță expusă 10-VFDFN, CSP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ADP2503ACPZ-3.3-R7 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Activ
Frecvență - Comutare
2,5MHz
Funcție
Reductor/Transformare ridicătoare de tensiune
Redresor sincron
Da
Configurație ieșire
Pozitiv
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Topologie
Pachet/cutie
Număr de ieșiri
1
Pachet dispozitiv furnizor
10-LFCSP-WD (3x3)
Tensiune - Intrare (Min)
2,3V
Număr produs de bază
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V