PIXXILCD-25P4-CTP_View2
PIXXILCD-25P4-CTP
Numărul produsului DigiKey
1613-PIXXILCD-25P4-CTP-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIXXILCD-25P4-CTP
Descriere
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.5"
Descriere detaliată
Capacitiv Modul de afișare grafic LCD – Roșu, Verde, Albastru (RGB) TFT – color I2C, SPI, UART 2,5" (63,50mm) 240 x 240
Pixeli puncte
240 x 240
Ecran tactil
Capacitiv
Dimensiune puncte
Dimensiune diagonală ecran
2,5" (63,50mm)