ESP32-P4-80
Numărul produsului DigiKey
1613-ESP32-P4-80-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ESP32-P4-80
Descriere
8.0", 1280X800 PIXELS, SLIM INTE
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Non-tactil Modul de afișare grafic LCD Transmisiv Roșu, Verde, Albastru (RGB) TFT – color, IPS (In-Plane Switching) I2C, PWM, SPI, UART 8" (203,20mm) 1280 x 800 (WXGA1)
Categorie
Suprafață de vizualizare
Producător
4D Systems Pty Ltd
Retroiluminare
Led
Serie
Pixeli puncte
1280 x 800 (WXGA1)
Ambalaj
Cutie
Interfață
I2C, PWM, SPI, UART
Stare piesă
Activ
Tip controler
ESP32-P4
Tip afișare
TFT – color, IPS (In-Plane Switching)
Culori grafică
Roșu, Verde, Albastru (RGB)
Mod afișare
Transmisiv
Culoare de fundal
Ecran tactil
Non-tactil
Dimensiune puncte
Dimensiune diagonală ecran
8" (203,20mm)