TPL730F15-5TR
Numărul produsului DigiKey
5503-TPL730F15-5TR-ND - Bandă și mosor (TR)
5503-TPL730F15-5TRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
5503-TPL730F15-5TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPL730F15-5TR
Descriere
IC REG LINEAR 1.5V 300MA SOT23-5
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 300mA SOT-23-5
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TPL730F15-5TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Cădere de tensiune (Max)
0,25V la 300mA
Prod.
Curent - Ieșire
Serie
PSRR
65dB – 45dB (1kHz – 1MHz)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Funcții de control
Limită curent, Activare
Stare piesă
Activ
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Blocare subtensiune (UVLO)
Configurație ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Tip ieșire
Grad
Număr de regulatoare
1
Calificare
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,5V