TPL730F15-5TR | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | TPL730F15-5TR |
Descriere | IC REG LINEAR 1.5V 300MA SOT23-5 |
Termen de livrare standard al producătorului | 10 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 300mA SOT-23-5 |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | TPL730F15-5TR Modele |
Categorie | Cădere de tensiune (Max) 0,25V la 300mA |
Prod. | Curent - Ieșire |
Serie | PSRR 65dB – 45dB (1kHz – 1MHz) |
Configurație ieșire | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C (TJ) |
Tip ieșire | Grad – |
Număr de regulatoare 1 | Calificare – |
Tensiune - Intrare (Max) 5,5V | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă) 1,5V | Pachet/cutie SC-74A, SOT-753 |