TPH2503-TR
Numărul produsului DigiKey
5503-TPH2503-TR-ND - Bandă și mosor (TR)
5503-TPH2503-TRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
5503-TPH2503-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPH2503-TR
Descriere
IC OPAMP 1 CIRCUIT SOT-23-6
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Standard (uz general) Amplificator 1 Circuit Cu un singur capăt, de la șină la șină SOT-23-6
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TPH2503-TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Decalaj intrare
2 mV
Prod.
Curent - Alimentare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Ieșire/Canal
290 mA
Stare piesă
Activ
Tensiune - Interval (min.)
2.5 V
Tip amplificator
Tensiune - Interval (max.)
5.5 V
Număr de circuite
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip ieșire
Cu un singur capăt, de la șină la șină
Grad
Viteză de salt
200V/µs
Calificare
Produs cu amplificare lățime de bandă
120 MHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Lățime de bandă -3 dB
250 MHz