SPD08-020-RB-TR
SPD08-020-RB-TR
SPD08-020-RB-TR
Numărul produsului DigiKey
3M10682TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3M10682CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3M10682DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SPD08-020-RB-TR
Descriere
CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.031
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
20 Poziție Element tip mamă Conector Nespecificat – Margine dublă Auriu 0,031" (0,80mm) Negru
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SPD08-020-RB-TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Ghidaj pentru placă
Producător
3M
Tip montare
Montare pe suprafață
Serie
Terminație
Aliaj de lipit
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Material contact
Aliaj de cupru
Stare piesă
Activ
Finisaj contact
Auriu
Tip card
Nespecificat – Margine dublă
Grosime finisaj contact
30,0µin (0,76µm)
Gen
Element tip mamă
Tip contact
Consolă
Număr de poziții/panou/rând
10
Culoare
Negru
Număr de poziţii
20
Caracteristică flanșă
Grosime placă
0,062" (1,57mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Număr de rânduri
2
Material - Izolație
Polimer cristale lichide (LCP), Umplut cu sticlă
Pas
0,031" (0,80mm)