PF238W9EM
Numărul produsului DigiKey
19-PF238W9EM-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PF238W9EM
Descriere
PRIVACY FILTER MONITORS
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Filtru confidențialitate Monitoare 23,8" (23,80", 605mm)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tip
Filtru confidențialitate
Producător
3M
Aplicații
Monitoare
Ambalaj
Vrac
Dimensiune diagonală ecran
23,8" (23,80", 605mm)
Stare piesă
Activ
Suprafață de vizualizare
535,69mm l x 300,99mm Î