N3428-5202RB
Numărul produsului DigiKey
MHR20S-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
N3428-5202RB
Descriere
CONN HEADER R/A 20POS 2.54MM
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns, Unghi drept 20 position 0,100" (2,54mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
N3428-5202RB Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime de contact generală
Prod.
Înălțime izolație
0,340" (8,64mm)
Serie
Formă contact
Pătrat
Ambalaj
Vrac
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
30,0µin (0,76µm)
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Cositor
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Aliaj de cupru
Pas - Conectare
Material izolație
Policiclohexilen-dimetilen tereftalat (PCT), Poliester, Umplut cu sticlă
Număr de poziţii
Caracteristici
Slot îmbinare cu pene, Flanșă de montare
Număr de rânduri
2
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Negru
Înveliș
Cu manta – Perete 4
Valoare nominală curent (Amp)
1,75A
Tip montare
Valoare nominală tensiune
Terminație
Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
Tip fixare
Dispozitiv de blocare cu zăvor/cârlige de ejectare, Scurt
Grosime finisaj contact - Știft
200,0µin (5,08µm)
Lungime contact - Conectare
0,240" (6,10mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,112" (2,84mm)