MNU10-250DMIK
Numărul produsului DigiKey
920046-05-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MNU10-250DMIK
Descriere
CONN QC TAB 10-12AWG 0.250 CRIMP
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0,250" (6,35mm) Conectare rapidă Element tip tată 10-12AWG Sertizare Conector Izolat complet
Categorie
Terminație
Sertizare
Producător
3M
Diametru fir
10-12AWG
Serie
Izolație
Izolat complet
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Lipitură cu îmbinare cap la cap
Tip terminal
Standard
Culoare
Galben
Gen
Element tip tată
Material contact
Cupru, ETP
Lățime lamelă
0,250" (6,35mm)
Finisaj contact
Cositor
Grosime lamelă
0,032" (0,81mm)
Diametru izolație
0,250" (6,35mm)
Lungime lamelă
Număr produs de bază
Lungime - Generală
1,050" (26,67mm)