M3KKK-1006J
Numărul produsului DigiKey
M3KKK-1006J-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
M3KKK-1006J
Descriere
IDC CABLE - MPK10K/MC10G/MPK10K
Referință client
Descriere detaliată
10 Poziție ansamblu de cabluri dreptunghiular Mufă la mufă 0,500' (152,40mm, 6,00")
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Lungime
0,500' (152,40mm, 6,00")
Producător
3M
Caracteristici
Cheie de polarizare
Ambalaj
Vrac
Culoare
Gri, Panglică
Stare piesă
Activ
Ecranare
Fără ecranare
Tip conector
Mufă la mufă
Utilizare
Număr de poziţii
10
Terminație cablu
IDC
Număr de rânduri
2
Finisaj contact
Auriu
Pas - Conector
0,100" (2,54mm)
Grosime finisaj contact
30,0µin (0,76µm)
Pas - Cablu
0,050" (1,27mm)