M3CCA-1006R
Numărul produsului DigiKey
M3CCA-1006R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
M3CCA-1006R
Descriere
IDC CABLE - MKC10A/MC10M/MKC10A
Referință client
Descriere detaliată
10 Poziție ansamblu de cabluri dreptunghiular Soclu la soclu 0,500' (152,40mm, 6,00")
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Lungime
0,500' (152,40mm, 6,00")
Producător
3M
Caracteristici
Cheie de polarizare
Ambalaj
Vrac
Culoare
Multiplu, Panglică
Stare piesă
Activ
Ecranare
Fără ecranare
Tip conector
Soclu la soclu
Utilizare
Număr de poziţii
10
Terminație cablu
IDC
Număr de rânduri
2
Finisaj contact
Auriu
Pas - Conector
0,100" (2,54mm)
Grosime finisaj contact
30,0µin (0,76µm)
Pas - Cablu
0,050" (1,27mm)