FDI18-250Q
Numărul produsului DigiKey
920044-23-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FDI18-250Q
Descriere
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.250
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0,250" (6,35mm) Conectare rapidă Element tip mamă 18-22AWG Sertizare Conector Izolat complet
Categorie
Terminație
Sertizare
Producător
3M
Diametru fir
18-22AWG
Serie
Izolație
Izolat complet
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Lipitură cu îmbinare cap la cap
Tip terminal
Standard
Culoare
Roșu
Gen
Element tip mamă
Material contact
Alamă
Lățime lamelă
0,250" (6,35mm)
Finisaj contact
Cositor
Grosime lamelă
0,032" (0,81mm)
Diametru izolație
0,145" (3,68mm)
Lungime lamelă
Număr produs de bază
Lungime - Generală
0,870" (22,10mm)