961105-6804-AR
Numărul produsului DigiKey
3M155862-05-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
961105-6804-AR
Descriere
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 5 position 0,100" (2,54mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
961105-6804-AR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime de contact generală
0,496" (12,60mm)
Prod.
Înălțime izolație
0,098" (2,50mm)
Serie
Formă contact
Pătrat
Ambalaj
Vrac
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
Flash
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Cositor
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Aliaj de cupru
Pas - Conectare
Material izolație
Termoplastic
Număr de poziţii
Caracteristici
Număr de rânduri
1
Temperatură de funcționare
-25°C – 105°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Negru
Înveliș
Neînvelit
Valoare nominală curent (Amp)
2A
Tip montare
Valoare nominală tensiune
Terminație
Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
Tip fixare
Apăsare-tragere
Grosime finisaj contact - Știft
39,4µin (1,00µm)
Lungime contact - Conectare
0,268" (6,80mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,130" (3,30mm)