929834-01-12-RK
Numărul produsului DigiKey
3M156862-12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
929834-01-12-RK
Descriere
CONN HEADER VERT 12POS 2.54MM
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 12 position 0,100" (2,54mm)
Categorie
Lungime de contact generală
0,445" (11,30mm)
Prod.
Înălțime izolație
0,100" (2,54mm)
Serie
Formă contact
Pătrat
Ambalaj
Vrac
Finisaj contact - Conectare
Cositor
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
200,0µin (5,08µm)
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Cositor
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Aliaj de cupru
Pas - Conectare
Material izolație
Policiclohexilen-dimetilen tereftalat (PCT)
Număr de poziţii
Caracteristici
Număr de rânduri
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Negru
Înveliș
Neînvelit
Valoare nominală curent (Amp)
2,5A
Tip montare
Valoare nominală tensiune
Terminație
Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
Tip fixare
Apăsare-tragere
Grosime finisaj contact - Știft
Lungime contact - Conectare
0,235" (5,97mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,110" (2,79mm)
Număr produs de bază
Clasificări referitoare la mediu și export
Întrebări și răspunsuri referitoare la produse
Resurse suplimentare
În stoc: 2
Verificați stoc primit suplimentar
Articol cu valoare adăugată
Vrac
Cantitate Preț unitar Ext Price
Pachet standard de la producător
Lungime alternativă
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
În stoc: 0
CONN HEADER VERT 1POS
În stoc: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM