45110-010030-3749/10-S-6
Numărul produsului DigiKey
3M15522-3M156019-X-6-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
45110-010030-3749/10-S-6
Descriere
SGL END CBL ASSY 10POS SKT 6"
Referință client
Descriere detaliată
10 Poziție ansamblu de cabluri dreptunghiular Soclu la cablu 0,500' (152,40mm, 6,00")
Categorie
Lungime
0,500' (152,40mm, 6,00")
Producător
3M
Caracteristici
Cheie de polarizare
Serie
Culoare
Gri, Panglică
Ambalaj
Vrac
Ecranare
Fără ecranare
Stare piesă
Activ
Utilizare
Tip conector
Soclu la cablu
Terminație cablu
IDC
Număr de poziţii
10
Finisaj contact
Auriu
Număr de rânduri
2
Grosime finisaj contact
30,0µin (0,76µm)
Pas - Conector
0,050" (1,27mm)
Număr produs de bază
Pas - Cablu
0,025" (0,64mm)
Clasificări referitoare la mediu și export
Întrebări și răspunsuri referitoare la produse
Resurse suplimentare
În stoc: 42
Verificați stoc primit suplimentar
Articol cu valoare adăugată
Vrac
Cantitate Preț unitar Ext Price
Pachet standard de la producător
Lungime alternativă
SGL END CBL ASSY 10POS SKT 3"