LS-2506/PSA-12-12(6)
Numărul produsului DigiKey
1067-LS-2506/PSA-12-12(6)-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LS-2506/PSA-12-12(6)
Descriere
ISOLOSS LS-2506/PSA GASKET FOAM
Referință client
Descriere detaliată
Spumă 12,00" l x 12,00" L (304,8mm x 304,8mm) X 0,060" (1,52mm) Poliuretan Negru
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Grosime
0,060" (1,52mm)
Producător
3M (TC)
Densitate
25lb/ft³
Serie
Material
Poliuretan
Ambalaj
Pungă
Valoare nominală inflamabilitate material
UL94 HBF
Stare piesă
Inactual
Culoare
Negru
Mărime/Dimensiune
12,00" l x 12,00" L (304,8mm x 304,8mm)