9495MPSQ-12(6)
Numărul produsului DigiKey
1067-9495MPSQ-12(6)-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
9495MPSQ-12(6)
Descriere
TAPE DBL SIDED CLR 12"X12"
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Dublu acoperit, Cu două fețe Bandă Acrilic, 200MP Adeziv Transparent 12,00" (304,80mm) X 12,00" (304,80mm)
Categorie
Grosime - Căptușeală, suport
0,0028" (2,8 mil., 0,071mm)
Producător
3M (TC)
Lățime
12,00" (304,80mm)
Serie
Lungime
12,00" (304,80mm)
Ambalaj
Vrac
Culoare
Transparent
Stare piesă
Activ
Utilizare
Așteptare, Îmbinare, Montare
Tip bandă
Dublu acoperit, Cu două fețe
Interval de temperatură
Adeziv
Acrilic, 200MP
Început durată de depozitare
Data fabricației
Căptușeală, suport
Peliculă poliester
Durată de depozitare
24 luni
Grosime
0,0057" (5,7 mil., 0,145mm)
Temperatură depozitare/refrigerare
70°F (21°C)
Grosime - Adeziv
0,0029" (2,9 mil., 0,074mm)