Imaginea pentru 8815SQ-27.94(25) nu este disponibilă
8815SQ-27.94(25)
Numărul produsului DigiKey
1067-8815SQ-27.94(25)-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
8815SQ-27.94(25)
Descriere
THERM PAD 27.94MMX27.94MM 1=25PK
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Plăcuță termică Alb 27,94mm x 27,94mm Pătrat Adeziv – ambele laturi
Categorie
Material
Acrilic
Producător
3M (TC)
Adeziv
Adeziv – ambele laturi
Serie
Căptușeală, suport
Poliester
Ambalaj
Vrac
Culoare
Alb
Stare piesă
Activ
Rezistivitate termică
Utilizare
Conductivitate termică
0,6W/m-K
Tip
Bandă de transfer
Durată de depozitare
24 luni
Formă
Pătrat
Început durată de depozitare
Data fabricației
Contur
27,94mm x 27,94mm
Temperatură depozitare/refrigerare
72°F (22°C)
Grosime
0,0148" (0,375mm)