5113SFT-50-48-10
Numărul produsului DigiKey
1067-5113SFT-50-48-10-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
5113SFT-50-48-10
Descriere
RF EMI SHIELDING TAPE 10MX1.89"
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
EMI RF Bandă ecranare 5113SFT Poliolefină Conductiv, cu o singură parte, adeziv sensibil la presiune (PSA) 1,890" (48,00mm) X 393,701" (10,00m) X 0,002" (0,05mm)
Categorie
Lățime
1,890" (48,00mm)
Producător
3M (TC)
Grosime - Generală
0,002" (0,05mm)
Serie
Temperatură de funcționare
105°C
Ambalaj
Vrac
Adeziv
Conductiv, cu o singură parte, adeziv sensibil la presiune (PSA)
Stare piesă
Activ
Material
Poliolefină
Tip
Bandă ecranare
Durată de depozitare
48 luni
Formă
Rolă
Început durată de depozitare
Data fabricației
Lungime
393,701" (10,00m)
Temperatură depozitare/refrigerare
71°F (21°C)