1050TC-25-12.5-10
Numărul produsului DigiKey
1067-1050TC-25-12.5-10-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
1050TC-25-12.5-10
Descriere
RF EMI SHLDING TAPE 10M X 0.492"
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
EMI RF Bandă ecranare 1050TC Folie de cupru Acrilic, Conductibil 0,492" (12,50mm) X 393,701" (10,00m) X –
Categorie
Lățime
0,492" (12,50mm)
Producător
3M (TC)
Grosime - Generală
Serie
Temperatură de funcționare
Ambalaj
Vrac
Adeziv
Acrilic, Conductibil
Stare piesă
Activ
Material
Folie de cupru
Tip
Bandă ecranare
Durată de depozitare
12 luni
Formă
Rolă
Început durată de depozitare
Data fabricației
Lungime
393,701" (10,00m)
Temperatură depozitare/refrigerare
71°F (21°C)