WSL0805R1000FEA
Numărul produsului DigiKey
WSLA-.10TR-ND - Bandă și mosor (TR)
WSLA-.10CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
WSLA-.10DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
WSL0805R1000FEA
Descriere
RES 0.1 OHM 1% 1/8W 0805
Referință client
Descriere detaliată
100 mOhms ±1% 0,125W, 1/8W Rezistență cip 0805 (2012 metric) Anti-sulf, Automobile AEC-Q200, Detectare curent, Rezistent la umezeală, Rezistență la impuls Element metal
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
WSL0805R1000FEA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±75ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-65°C – 170°C
Serie
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet dispozitiv furnizor
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,080" L x 0,050" l (2,03mm x 1,27mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,018" (0,46mm)