SMM02040C2009FB300
Numărul produsului DigiKey
749-1189-2-ND - Bandă și mosor (TR)
749-1189-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
749-1189-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMM02040C2009FB300
Descriere
RES SMD 20 OHM 1% 1/4W MELF
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
20 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Rezistență cip MELF, 0204 Anti-sulf, Automobile AEC-Q200, Rezistență la impuls Peliculă subțire
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMM02040C2009FB300 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±50ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Serie
Pachet/cutie
MELF, 0204
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet dispozitiv furnizor
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,055" diam. x 0,142" L (1,40mm x 3,60mm)